DVEŘE A ZÁRUBNĚVlastimil Štrunc | Truhlářství | Dveře, zárubně

Vchodové a interiérové dveře a zárubně vyrábíme z kvalitního masivu - borovice, smrku, modřínu, dubu, buku a dalších dřevin.  To platí u všech typů dveří, obložkových i rámových zárubní. Naše dubové dveře  jsou skutečně dubové, není to dubem dýhovaný smrk, jak je často vidět. Vyrábíme klasikým truhlářským způsobem. Dveře jsou tak skutečně pevné. Tvar dveří i dveřních výplní může být prakticky jakýkoliv. Rádi poradíme s výběrem.

Vchodové dveře

- jsou prvním dojmem z Vašeho domu či bytu. Kromě estetického hlediska, je důležitá také konstrukce dveří a typ kování.

Vchodové dveře mohou být vyrobeny v různých typech provedení: zateplené, nezateplené, s ocelovou vložkou, s nejrůznějšími druhy zámků a kování - klasický zámek, vícebodové kování, vícebodové kování s několika uzamykatelnými body,  s různými typy elektronických zámků - např. se samozamykacím zámkem, s panikovým kováním - nabídka je široká.

Nabízeli jsme také repliky dveří do památkově chráněných objektů nebo činžovních domů. Ve fotogalerii dole můžete vidět naše dveře do činžovních domů v Praze - Vinohrady, Vršovice, Žižkov, Smíchov. Dveře na zámku Zbiroh. Dveře a výlohy obchodů Rendl Light studio na rohu Masarykova nábřeží a Myslíkovy ulice naproti Mánesu v Praze nebo obchodů Zdravé obouvání či Naše optika na Vinohradské třídě v Praze.

 

Interiérové dveře

- jsou vizitkou Vašeho vkusu. Měly by ladit s interiérem.

Obložkové zárubně

  • hladké
  • zdobené
  • do silných zdí mohou být kazetové

Fotogalerie